Radio Pasiun3
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
radio


Emisie Capital

In jos

Emisie Capital Empty Emisie Capital

Mesaj Scris de Capital Lun Apr 06, 2015 9:12 am

Salutare tuturor!

M-am gandit sa fac aceasta sectiune unde eu pot sta alaturi de voi in fiecare zi, chiar daca nu emit asa des. Aici doresc sa va cunosc, sa facem schimb de pareri, si deasemenea sa va ascult sfaturile, multumirile sau reprosurile la adresa mea.

Din pacate, eu nu am un program fix in care emit, insa atunci cand imi fac un loc la radio incerc sa fiu pe placul tuturor, chiar daca stiu ca nu am sa pot sa-mi ating targetul respectiv de ascultator, asta pentru ca eu sunt un fan al muzicii latino.
Cei care m-au mai ascultat la radio, stiu ca pun muzica house, elektro, trance sau hardstyle si prea putin muzica romaneasca, dar consider ca fiecare dj trebuie sa aiba propriul stil de a emite.

Atunci cand emit, nu imi place sa preiau preferinte, cu toate ca uneori mai fac si pe placul ascultatorilor, cu conditia ca acele preferinte sa fie pe genul muzicii electronice. Imi doresc ca in lunile ce urmeaza sa-mi fac si eu un program stabil de radio, insa conform orarului actual care este incarcat, nu prea imi permit sa intru peste un alt dj.

Vreau ca in acest topic sa vad ca sunt persoane interesate de muzica electronica, iar astfel sa facem schimb de niste linkuri, clipuri video care pot fi puse si la radio.
Very Happy
Capital
Capital
King
King

Mesaje : 14
Puncte : 41
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/04/2015
Varsta : 29
Localizare : Hunedoara

https://radiopasiun3.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum